DORA BOTANİK

Dora Botanik, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen “Mimarlık ve Peyzaj” şirketleri arasında yer almakta ve hizmet sektöründe global lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Dora Botanik, ulaştığı başarının arkasında, insan odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar ile iş birliği yapmaktadır.

Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir. Özellikle Belçika, Almanya, Ukrayna, İtalya ve Hollanda bitki kanallarını ve tedarikini sağlamaktadır. Yurt dışı dışında, ülke içinde de çelik saksı üretiminde iş birlikleri bulunmaktadır. Yine yurt içinde, özellikle İzmir’de büyük ölçekli fidanlık iş birlikleri ön plana çıkmaktadır. Her geçen gün sizin verdiğiniz değer ile büyümemiz devam etmektedir…

BASINDA BİZ

Dora Botanik - Türkiye / Avrupa

Dora Botanik, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen “Peyzaj Mimarlığı” şirketleri arasında yer almakta ve sektöründe global lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Dora Botanik, ulaştığı başarılarının arkasında, insan odaklılık ve verimliliği merkez alan bir yönetim şeklini benimsemektedir. Hizmetlerini her zaman için sizlerin memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da dünya ölçeğinde saygın markalar ile işbirliği yapmaktadır. Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir. Özellikle Almanya, İtalya ve Hollanda şirketleri ile ortaklıkları sayesinde istenilen bitki hızlı bir şekilde sizlere gelmektedir.

Dora Türkiye, ülke içinde de modern ve dekoratif metal saksı üretim ortaklıları bulunmaktadır. Yine yurt içinde, İzmir’de ve Sakarya'da büyük ölçekli üreticilerle çözüm ortaklıkları bulunmaktadır.  Ülekmizin en önemli projelerinde tercih edilme gururunu yaşamaktayız. Dora Botanik markasını tercih eden kurumlardan bazıları ise şunlardır; Tahincioğlu, Nida, Nef, Sur Yapı, Ofton, Dekar, Polat Y, Seba, Kalyon, Rsy, Gap, Acarsan, Nurol, Dumankaya.... Saygılarımızla, Dora Türkiye Ekibi

Ayrıcalıklarımız

ÇEVRE BİLİNCİ

>ÇEVRE BİLİNCİ Tüm faaliyetlerimizi çevreyi koruma bilinci ile insan sağlığını

GERİ DÖNÜŞÜM / ATIK YÖNETİMİ

>GERİ DÖNÜŞÜM / ATIK YÖNETİMİ Şirketimizde sürdürülebilir atık yönetimi esas hizmet anlayışımızdır.

PLANLI EKOLOJİ

>PLANLI EKOLOJİ Tüm bitkilerimiz çevreye zarar vermeden planlı bir şekilde yetiştirilmektedir.

DİNAMİK KADRO

>DİNAMİK KADRO Dinamik mimar ve mühendis kadromuzla müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı hedeflemekteyiz.

EKİBİMİZ

LOREM IPSUM
LOREM IPSUM
PEYZAJ MİMARI
LOREM IPSUM
LOREM IPSUM
PEYZAJ MİMARI
LOREM IPSUM
LOREM IPSUM
PEYZAJ MİMARI
Ekibimiz
Ekibimiz

BELGELERİMİZ

ISO 14001
OHSAS
ISO 9001:2008